оформлення весільного залу

Оформлення залу

Безкоштовна консультація:
(067) ‎883-51-87

Квіти сьогодні є чи не найбільш популярним декором для оформлення весілля. Той ефект, який забезпечують вони, не створить жодний інший декор. Саме тому квіти активно використовуються у весільній флористиці.

Банкетний зал оформлений тканиною у поєднанні із живими квітами, створеними досвідченими флористами, створить казковий настрій саме Вашого весілля.

оформлення весільного залу оформлення весілля Львівоформлення весілля квітами

весільна флористика Львів оформлення весілля Львів весілля Львів

оформлення весільного залуоформлення весільного залу Львівоформлення весілля

оформлення весіллявесільна флористика львів

Вдало прикрашений зал для святкування особливої події – запорука гарного настрою молодят та усіх запрошених! Ось чому важливим етапом вважається майстерне оформлення залу на весілля: фото, представлені на сторінках нашого сайту, демонструють сучасні оригінальні варіанти декору. Крім того, зв’язавшись із нашими досвідченими флористами, дизайнерами й декораторами, можна належним чином проконсультуватися, підібрати найбільш оптимальний стиль, дизайн приміщення для святкування весілля.

Вишукане, ефектне й ефективне оформлення весільного залу замовити рекомендуємо у нашій студії флористики та декору. Ми практикуємо ретельну підготовку до святкового дійства тривалий час. Разом із кваліфікованими майстрами флористики, декору, дизайну якісно втілюємо в реальність заповітні мрії молодят, гарантуючи в кінцевому результаті відмінну продукцію та послуги.

Щодо ексклюзивного та грамотного оздоблення приміщення, де планується майбутня унікальна подія, важливо брати до уваги декілька суттєвих чинників, з допомогою яких формується атмосфера романтики, невимушеності, легкості, піднесення. Відтак, для того щоб вдало прикрасити зал на весілля – ціна даної послуги являється цілком доступною у нашій студії флористики та декору – слід враховувати нюанси типу пори року, загальної тематики й стилю свята, смакових уподобань нареченої і нареченого, колористики дійства.

Сьогодні в якості базових декораційних елементів для якомога якіснішого й оригінального оздоблення банкетного залу часто використовуються живі квіти. Саме вони являються невід’ємною частиною декорування. Застосування живих квітів для прикрашання приміщення, де святкуватимуть виняткову романтичну подію, є давньою традицією. Однак, скільки би часу не минуло, такий спосіб досі належить до чи не найбільш вдалих та естетично досконалих.

Насамперед, живими квітами оздоблюють стіл молодят. Це один із основних об’єктів, вартий особливої уваги декораторів. Квіткові композиції можуть варіюватися за формою, різновидом застосованого природнього матеріалу, кольоровими рішеннями. Найчастіше грамотно підібрана квіткова композиція формується таким чином, щоб оздобити центральну частину столу для наречених і свідків. Знову ж таки, квіти вибирають відповідно до загального антуражу банкетного приміщення, з обов’язковим акцентом на таких факторах, як сезонність, тематичність свята, стиль одягу молодих.

Крім живих квітів, декорацію столу можуть гармонійно доповнювати заздалегідь добре продумані тканини, штучне або живе листя, будь-які інші додаткові компоненти, які виявляться оптимальним рішенням, «родзинкою» для відповідного оформлення залу на весілля. Ціна відповідних робіт може бути різною. Все залежить від використаної сировини, тривалості безпосереднього оформлення флористів, дизайнерів.

Доволі часто замовляють також оздоблення загального фону позаду молодих. Хоча цей елемент не є постійним і може бути відсутнім. У подібних ситуаціях робимо акцент на особисті смакові побажання замовників. Мода на цю так звану «фішку» час від часу змінюється. Скажімо, часто бувають ситуації, коли стіну за спинами наречених і свідків компонують на основі спеціально вибраних тканин. Наразі таке драпірування застосовують не завжди.

Поза тим, фон позаду головних героїв особливого дійства можна прикрашати живими або штучними квітами. Не обов’язково використовувати багато природних матеріалів. Можна зробити невеликі й дуже вдалі квіткові вкраплення, надаючи цій частині банкетного приміщення винятковості, тонких ноток ніжності, романтизму.

Ефектне й вишукане оформлення залу на весілля, Львів, ціни на яке є демократичними на нашому сайті, передбачає також прикрашення столів для усіх запрошених. У цьому контексті варто враховувати наступний нюанс. Приміром, якщо мова йде про оформлення великих і довгих столів, тоді доцільніше послуговуватися квітковими композиціями на високих вазах, які невимушено й ненав’язливо з’являтимуться на чітко визначених ділянках столу.

Дуже часто банкетний зал передбачає наявність окремих невеликих столиків для гостей. Тоді ефективніше розміщувати на кожному окремому столику, зокрема по центру, спеціальні високі елементи з живих квітів. Необхідно брати до уваги точне місце розташування квітів, щоб вони не заважали співрозмовникам, а лише функціонували як вдалий і ненав’язливий елемент декору.

Насамкінець, кілька слів про ще один прикрашальний об’єкт залу, який на сьогодні вже встиг перетворитися на своєрідний тренд. Власне, йдеться про кенді-бар (Candy Bar), тобто виняткове невеличке фуршетне місце, де запрошені матимуть нагоду почастуватися всілякими смаколиками типу кави, солодощів, особливих алкогольних напоїв чи навіть сигар. Якщо такий смачний острівок присутній на святі кохання, тоді його також варто по-особливому оформити з допомогою живих квітів та інших допоміжних декораційних елементів.

Оформлення залу
9.6 з 10 базується на 237 відгуках наших клієнтів
замовляйте весільні букети та оформлення залу

Замовити безкоштовну консультацію!

Замовник:Отримувач:

Ваші данні не будуть передані третім лицям!

Замовити зворотній зв'язок

Ваші данні не будуть передані третім лицям!