весільні арки

Оформлення арок

Не втрачайте чудової нагоди безкоштовної консультації професійного флориста.

Безкоштовна консультація:
(067) ‎883-51-87

арки фотозоникруглі аркифотозона львівфотозона львіварки львів

Серед усіх декораційних штрихів, що супроводжують організацію виняткового дійства, важливе значення має також креативне й вдало витримане оформлення арок на весілля: ціна такої послуги може коливатися залежно від використаних матеріалів, дизайнерського задуму, часу, витраченого на реалізацію ідеї. Однак в будь-якому разі цей елемент сьогодні вважається невід’ємною частиною ефектного, затишного, ексклюзивного свята кохання.

Традиційно підготовка арок на весілля відбувається як у контексті декорування самого залу, де, власне, планується торжество, так і в сенсі втілення виїзних церемоній. До речі, саме останній варіант стає дедалі популярнішим у нашій країні для реалізації офіційної частини оформлення шлюбу. Адже в такий спосіб з’являється унікальна можливість додати до процесу оригінальності, вишуканості, тонкої естетики, а відповідно – гарного настрою як молодятам, так і всім запрошеним.

У подібних випадках з’являється нагода й необхідність купити арку на весілля, замовити напрокат (оренда) або створити її власними руками. Зазвичай перші два варіанти являються вигіднішими, більш практичними та надійними. Домовляючись із досвідченими флористами, дизайнерами, декораторами, можна без зайвих сумнівів сформувати по-справжньому якісну, естетично довершену, унікальну весільну арку. Зроблена справжніми професіоналами своєї галузі, вона гармонійно підкреслить тематику торжества, тонко акцентуючи на стилі дійства, смакових уподобаннях замовників, а також на легкості, невимушеності, святковому настрої.

Якщо Вас цікавить оренда арки на весілля, Львів, львівські студії флористики та декору допоможуть знайти оптимальне рішення для реалізації даної послуги. У цьому контексті необхідно враховувати декілька основних чинників.

По-перше, сировина, яку планують застосувати в процесі виготовлення та встановлення арки. Найчастіше базою являються живі або штучні квіти, тканина найрізноманітнішого кольору і виду, безліч допоміжних елементів у вигляді, скажімо, пір’їн, стразів, камінців, листя, гілочок, соломи, деревини тощо.

Найчастіше сучасні акри на весілля, ціни на які є оптимальними у нашій студії флористики та декору, формуються з використанням живих квітів, традиційно – сезонних. Залежно від стилю весільного дійства, а також від особистих побажань молодят, в нагоді стають елегантні лілії, розкішні троянди найрізноманітніших тонів і відтінків, півонії, ромашки, волошки, маки. Фантазія щодо квітів не має меж! І вибір, на щастя, майже не лімітований.

По-друге, принцип формування загальної конструкції весільної арки, каркаса. Необхідно враховувати наступний факт, наприклад, де саме планується монтаж даного декоративного елемента. Якщо у програмі виняткового дійства запланована виїзна церемонія, тоді арку потрібно монтувати безпосередньо на заздалегідь вибраній локації.

Натомість ексклюзивні арки на весілля, фото яких Ви можете переглянути на нашому сайті, в ролі декораційної частини банкетного залу не потребують строгих обмежень та вимог. Перш за все, мається на увазі погодній фактор. Скажімо, в процесі створення арок для виїзних церемоній чинник навколишнього середовища відіграє неабияку роль.

Важливий момент. Стиль весільної арки необхідно вибирати відповідно до стилю одягу наречених, свідків, а також згідно із загальною тематикою особливого свята. Український, кантрі, прованс, мінімалізм, романтичний… Стилів проведення весільних церемоній чимало. Відтак, є можливість сміливо експериментувати з жанрами, форматами, загальним антуражем весілля!

Якщо в одязі, інших декоративних частинах (бутоньєрки, допоміжні аксесуари тощо) присутній червоний колір, його доцільно використати в процесі оформлення арки на весілля. Львів, зокрема студія флористики та декору «Орхідея» допоможуть підібрати та втілити в реальність оригінальні, ефектні, вишукані ідеї.

Зі свого боку ми пропонуємо нашим клієнтам виключно дієві, виняткові, стилізовані дизайнерські концепції, з допомогою яких є чудова нагода перетворити весільну церемонію на ексклюзивне й незабутнє свято. Наша команда професійних флористів, дизайнерів, декораторів реалізовує успішні весільні проекти протягом тривалого часу. Тож ми гарантуємо якість, своєчасність, ефективність створення та встановлення весільних арок найрізноманітнішої форми, стилю.

Ретельно відібрані й перевірені матеріали, найсвіжіші квіти, грамотно продумана локація виїзної церемонії допоможуть реалізувати заповітну мрію молодят. Своєю чергою, якісно обміркована та втілена в дійсність весільна арка підкреслить атмосферу, легкість, оригінальність, неповторність, довершеність торжества. На фоні ефектного декораційного елементу Ви отримаєте незабутні враження, а також якісні фотографії, що закарбують важливий життєвий момент у найкращий спосіб.

Оформлення арок
9.3 з 10 базується на 257 відгуках наших клієнтів
замовляйте весільні букети та оформлення залу

Замовити безкоштовну консультацію!

Замовник:Отримувач:

Ваші данні не будуть передані третім лицям!

Замовити зворотній зв'язок

Ваші данні не будуть передані третім лицям!