оформлення автомобіля Львів

Весільний кортеж

Не втрачайте чудової нагоди безкоштовної консультації професійного флориста.

Безкоштовна консультація:
(067) ‎883-51-87

Декоруємо автомобілі живими квітами та виготовляємо штучні декори….

оформлення автомобіля оформлення автомобіля Львів

оформлення автомобіля оформлення-авто-квітами-12

оформлення авто квітами оформлення авто

Одним із важливих етапів підготовки до романтичного свята є оздоблення автомобілів. Прикрашати весільний кортеж – ціна відповідної послуги може коливатися залежно від вибраних матеріалів та інших робочих тонкощів – давня традиція. Якщо колись таким елементом слугували підводи з кіньми, оригінально оформлені живими квітами, стрічками, тканиною, то сьогодні формат супровідного транспорту видозмінився.

Хоча, враховуючи тематику і стилізованість особливого дійства, сучасні весільні церемонії також можуть доповнюватися ексклюзивними кортежами з ефектно оформленими підводами. Однак якщо говорити про більш класичні сценарії супутнього транспортного засобу, то у подібних випадках використовують автомобілі найрізноманітніших марок – від ретро до надсучасних моделей.

Отож, чим сьогодні актуально та вигідно прикрасити весільний кортеж? Ціна такої послуги являється цілком оптимальною у нашій студії флористики та декору, а варіативність унікального, неперевершеного та вдалого оформлення весільного транспорту приємно вражає.

Наразі машини для проведення виняткового романтичного дійства оздоблюють різноманітними способами, використовуючи переважно такі матеріали, як штучні чи живі квіти, зелень, колоски, шифон, фатин або стрічки широкого діапазону розмірів і кольорів та багато інших допоміжних засобів, фурнітури.

У процесі оздоблення весільних автомобілів стрічками рекомендується дотримуватися певних правил і порад. Скажімо, з метою ефектного та гармонійного прикрашання вибраного транспорту краще послуговуватися стрічками на атласній основі. Залежно від концепції загального образу готового проекту в нагоді можуть стати атласні смужки різної товщини.

Забарвлення стрічок варто підбирати з особливою увагою. У цьому контексті враховується декілька суттєвих нюансів. По-перше, тематика, стиль і загальне оформлення дійства. Краще, якщо кольори стрічок гармоніюють із відповідними тонами вбрання наречених, свідків. Крім того, весільний кортеж – Львів, львівські студії флористики та декору рекомендують зацікавленим споживачам великий вибір декорування автомобілів на будь-який смак та фінансові можливості – повинен пасувати до формату виняткового торжества.

Ще один вагомий нюанс у контексті вдалого вибору й компонування стрічок на весільний транспорт. Справа в тому, що з метою оптимального, розкішного і вишуканого прикрашання кортежу актуально враховувати момент контрастності. Тобто якщо необхідно прикрасити автомобіль світлого кольору, тоді краще підбирати яскравіші і темніші стрічки. Натомість коли постає завдання якісно оформити темну машину – працюємо зі смужками ніжних і пастельних тонів. Граючи на контрасті, можна замовити весільний кортеж у Львові, ефектно оздоблений стрічками та іншими допоміжними елементами декору.

Чи не найбільшою популярністю для прикрашання весільного супровідного транспорту сьогодні користуються квіти. Загалом флора є незамінним та обов’язковим атрибутом, що присутній у багатьох деталях, елементах романтичної події. Живими або штучними квітами оригінально оформляють бенкетне приміщення, столи для наречених і запрошених, будь-які інші допоміжні аксесуари, прикраси і, звісно, весільний кортеж.

Принагідно зазначимо, що в процесі задуму та реалізації творчих ідей для оригінального оформлення весільного транспорту важливо також враховувати питання сезонності. Наприклад, якщо весілля планується на осінь, тоді до загального, скажімо, квіткового проекту слід додавати декоративні елементи у вигляді штучного кленового листя пістрявого багряного забарвлення тощо.

Якщо Вам необхідно якісно та ефектно оздобити машину квітами, пропонуємо звертатися до нашої студії флористики та декору. Ми реалізовуємо креативні, успішні та вигідні ідеї на основі ретельно відібраної і перевіреної сировини. Декоруємо транспорті засоби на весілля з використанням штучних і живих квітів, надаючи кортежу унікального образу, який пасуватиме до конкретного стилю романтичного торжества.

У більшості випадків надається перевага штучним квітам. Адже вони можуть значно довше і надійне виконувати своє функціональне навантаження у початковому презентабельному стані. Відповідно до побажань та пропозицій замовників, можна також вдало і якісно оздобити весільну машину живими квітами. При цьому знадобляться спеціальні допоміжні засоби і прийоми, які допоможуть створити по-справжньому якісний, оригінальний оздоблювальний продукт з гарантією презентабельного зовнішнього вигляду декору протягом необхідного періоду.

У цьому контексті звернемо увагу на своєрідний тренд, який вже встиг завоювати прихильність чималого сегменту цільової аудиторії. Власне, мова йде про підбір матеріалів для ексклюзивного оформлення весільного кортежу, які вдало імітують живі квіти. З цією метою використовуються штучні квіткові вироби на латексній, силіконовій, поліуретановій основі. Професійно сформовані квіти із застосуванням зазначеної сировини дозволяють реалізувати в кінцевому результаті витончені, якісні та ефектні квіти, які ззовні нагадуватимуть свіжі, живі.       

Весільний кортеж
9.3 з 10 базується на 156 відгуках наших клієнтів
замовляйте весільні букети та оформлення залу

Замовити безкоштовну консультацію!

Замовник:Отримувач:

Ваші данні не будуть передані третім лицям!

Замовити зворотній зв'язок

Ваші данні не будуть передані третім лицям!