9nkXazuGdKw

Бутоньєрки

Не втрачайте чудової нагоди безкоштовної консультації професійного флориста.

Безкоштовна консультація:
(067) ‎883-51-87

Бутоньєрка – одна або декілька квіток в петлиці, аксесуар чоловічого костюма. Весільні бутоньєрки – це не просто красива дрібниця, вони нададуть весіллю завершеності і підтримають загальний стиль завдяки потрібним відтінкам і квітам. Особливу елегантність костюму нареченого додасть бутоньєрка з живих квітів, переважно бутоньєрка складається з тих самих квітів, які є в букеті нареченої.
Вибираючи бутоньєрку для нареченого, не забудьте замовити бутоньєрки і для свідків. Бутоньєрки для свідків можуть повторювати стиль бутоньєрки нареченого, але повинні трішки відрізнятись, наприклад, квіти можуть бути такі ж, але іншого кольору.

бутоньєрка для нареченого бутоньєрка

бутоньєрка нареченого бутоньєрка Львів

бутоньєрка нареченого бутоньєрка

Підготовка до весілля передбачає врахування багатьох відповідальних етапів, факторів, деталей. Серед них важливу роль відіграє підбір бутоньєрок. Вони стануть чудовим і гармонійним доповненням як до вбрання наречених, свідків, гостей, так і до загального весільного антуражу.

Традиційно сучасна бутоньєрка, ціна якої варіюється залежно від застосованих матеріалів, являє собою оригінально оформлену одну чи декілька квіток штучного або природного походження. Цей естетичний елемент стає відмінним дизайнерським довершенням одягу нареченого, дружок, свідків та усіх запрошених. Його можна оформляти у найрізноманітніший спосіб, використовуючи будь-які кольори, засоби типу живих або штучних квітів, стрічок, мережива, бісеру тощо.

Сьогодні доволі розповсюдженою вважається тенденція замовляти для нареченого та свідків весільні бутоньєрки з живих квітів, ціни на які є помірними у нашій студії флористики та декору. Аксесуари такого формату вирізняються елегантністю, вишуканістю, естетичною довершеністю, оригінальністю. Враховуючи смакові уподобання замовників, модні тренди весільної моди, а також загальну тематику особливого дійства, можна створити по-справжньому ексклюзивні, розкішні квіткові аксесуари, що вдало підкреслять фон, настрій, винятковість унікальної події.

Самобутні бутоньєрки для дружок замовити рекомендуємо на нашому сайті. Наша студія флористики та декору пропонує клієнтам широкий асортимент продукції цієї категорії. При цьому ми обов’язково враховуємо наступні критерії ефективної реалізації товарів та послуг: перевірена якість застосованих матеріалів, актуальність трендів весільної сфери, оптимальне поєднання демократичної вартості та ефектного і функціонального вигляду кінцевого продукту.

Наприклад, якщо необхідно вдало доповнити одяг усіх запрошених на весілля, тоді вигідно та актуально купувати бутоньєрки для гостей оптом. Таким чином, можна добре заощадити кошти, а також зекономити чимало дорогоцінного часу. Своєю чергою, ми пропонуємо нашим клієнтам якісно реалізовані аксесуари на основі ретельно підібраних живих або штучних квіток з акцентом на оперативності, якості, точності, стильності, практичності.

Зазвичай бутоньєрки для гостей обираються на основі штучних квітів. Такий варіант особливо виручає у випадках, коли запрошених досить багато, а весільний бюджет дещо лімітований. Однак, незважаючи на певні обмеження, завдяки майстерності, професіоналізму, естетичній грамотності наших флористів, дизайнерів є чудова можливість сформувати по-справжньому виняткові аксесуари для запрошених.

Найчастіше бутоньєрки для гостей вибираються простішого однотипного формату. Згідно з класичними правилами, квітки-прикраси прикріплюють людям в зоні грудей: з лівого боку – неодруженим, а з правого – одруженим. Принагідно зазначимо, що бутоньєрки для гостей купити можна у нашій студії флористики та декору за цілком доступною вартістю.

Якщо мова йде про оформлення квіткових аксесуарів для нареченого, свідків чи дружок, тоді частіше в нагоді стають матеріали на основі свіжих квітів. У подібних ситуаціях необхідно враховувати декілька суттєвих факторів, скажімо, тематику весілля (дійство в українському, класичному чи будь-якому іншому стилі), наявність базового кольору, який переважає у вбранні наречених, свідків, а також в оформленні бенкетного залу. Тоді варто застосовувати цей колір на квіткових аксесуарах.

Відомо, що бутоньєрки з живих квітів виглядають набагато ефектніше. Проте слід пам’ятати про фактор стійкості. Скажімо, жива квітка спроможна «прожити» без води у початковому пружному стані приблизно один день. Тому якщо весільне дійство заплановане на два-три дні, краще продумати більш оптимальні варіанти прикрас.     

Традиційно бутоньєрки для свідків, ціни яких можна узгодити з нашими виробниками, замовляються з використанням штучних квітів. Вони вважаються більш практичними, не ламаються, не осипаються, надійно виконують своє функціональне призначення протягом тривалого весільного дійства.

Проте якщо надаєте перевагу натуральності, природності, живим квітам, тоді бутоньєрки такого виду вдало підкреслять Ваш неперевершений і тонкий смак. Завдяки сучасним технологічним «фішкам» і прийомам цілком реально втілити креативні ідеї для бутоньєрок на основі живих квіток, зберігаючи при цьому свіжість натурального матеріалу протягом усього свята. Наприклад, з такою метою сьогодні використовують спеціальні мініатюрні елементи, в яких розміщають квітку з вологою.

Відтак, з допомогою інноваційних технологій, довершеного смаку прогресивних дизайнерів та флористів з’являються чудова нагода виготовляти й пропонувати замовникам по-справжньому унікальні весільні бутоньєрки: Львів, а саме львівської студії флористики й декору на кшталт «Орхідеї» рекомендують чималий асортимент весільних аксесуарів з урахуванням оптимальної вартості, перевіреної якості та ексклюзивного смаку.

Бутоньєрки
9.8 з 10 базується на 291 відгуках наших клієнтів
замовляйте весільні букети та оформлення залу

Замовити безкоштовну консультацію!

Замовник:Отримувач:

Ваші данні не будуть передані третім лицям!

Замовити зворотній зв'язок

Ваші данні не будуть передані третім лицям!