весільний букет львів

Букет нареченої

Не втрачайте чудової нагоди безкоштовної консультації професійного флориста.

Безкоштовна консультація:
(067) ‎883-51-87

Як вибрати весільний букет…
Весільний букет- це важливий невід’ємний аксесуар для нареченої і вибрати його до фасону та стилю плаття не так просто. Важливим фактором є пора року, коли буде відбуватися весілля. Ріст, вік, характер і кольоротип нареченої відіграють найважливішу роль при виборі букету.
Визначивши всі деталі та уподобання нареченої, приступаємо до створення букету. Почати треба з розміру та форми букету. Мініатюрним нареченим пасуватиме невеликий букет- кулька, букет з квітів невеликого розміру (міні троянди, орхідеями дендробіум, міні калами).Струнким і високим підійде букет, який підкреслить фігуру і талію. Пишним і статним- розкішний букет з квітами великого розміру (півоніями, орхідеями цимбідіум, амарилісами).
Колір…
Юним нареченим найбільше пасують пастельні,ніжно-рожеві,блакитні. Для зрілих наречених підійдуть букети червоних, бордових, синіх, вишневих кольорів.
Блондинкам пасують пастельні кольори, брюнеткам- яскраві букети, рудоволосим- жовто-червоні відтінки.

весільний букет Львів весільний букет піонивесільний букет бордовий

весільний букет синій букет нареченої Львів весільний букет Львів

весільний букет марсала осінній весільний букетвесільний букет Львів

весільний букет Львів бордовий букет

 

Сьогодні букет нареченої вважається не лише важливим атрибутом весілля, але й самодостатнім мистецьким витвором. До його оформлення підходять ретельно виважено. Адже, як ми зазначали, дуже важливо врахувати всі деталі на кшталт віку, кольоротипу, стилю вбрання, а також смакових уподобань молодої.

Букет нареченої, купити який можна у нашій студії флористики та декору за цілком оптимальною вартістю, повинен гармоніювати як з образом головної героїні дійства, так і з тим антуражем, в межах якого планується святкування виняткової події.

Наразі досить актуальною та оригінальною є тенденція використовувати певний колір в якості базового елемента як на букеті, так і в бенкетному залі. Наприклад, якщо такою базою виступає фіолетовий, його додають до головного аксесуару молодої у вигляді, скажімо, стрічки. Натомість зал декорують з обов’язковим урахуванням основного кольору, який може проявлятися фіолетовими бантиками на сидіннях гостей, кульками тощо. Таким чином, обраний колір гармонійно задає фон і настрій усієї події, тонкими штрихами проявляючись на букетику, а також в інтер’єрі банкетного приміщення.

Враховуючи сучасні тенденції, зокрема у галузях флористики й декору, дуже вигідно та практично замовити букет нареченої через інтернет. У тому ж режимі «онлайн» зручно підібрати всі деталі майбутнього квіткового аксесуару, різновиди природних матеріалів, допоміжні інгредієнти, скажімо, ягоди, пір’їнки, вишукані тканини, стрічки, стрази, бісеринки, блискітки тощо. При цьому важливо пам’ятати про кольоротип замовниці, щоб майбутній квітковий витвір мистецтва пасував не лише до сукні, але й до загального образу молодої, який передбачає акцент на відтінку шкіри, очей, а також на макіяжі.

Традиційно весільний букет нареченої, ціна якого може варіюватися залежно від застосованої сировини, додаткових елементів, поділяється на різні види. Тому нижче пропонуємо детальніше розглянути найбільш розповсюджені модні варіації квіткового аксесуару, які створюють сучасні флористи для молодих.

Перший різновид – кулеподібний букетик на основі невеличких троянд чи будь-яких інших дрібних природних матеріалів, який розташовується у пластиковому тримачі зі спеціальною флористичною губкою. Наразі такий квітковий атрибут являється одним із найпопулярніших.

Кулеподібний букет нареченої – фотогалерея нашого сайту пропонує широкий асортимент квіткових варіацій на будь-який смак та вартість – доволі часто урізноманітнюють оригінальними флористичними й декораційними інгредієнтами, надаючи букету ексклюзивних ноток.

Другий різновид – квіти з довгими стеблами (кінцева довжина готового аксесуару може коливатися в діапазоні одного метра), оформлені у стилі а-ля водоспад. Така модель весільного атрибуту вважається надзвичайно ефектною, винятковою, однак не завжди практичною. Хоча у подібних ситуаціях естетичний бік медалі все ж переважає. Тому відповідний букет нареченої, Львів, ціни на який є демократичними на нашому сайті, все одно позиціонує себе як унікальний та неперевершений атрибут.

Третій різновид – квіткова композиція у стилі а-ля краплина. Для мистецького витвору цієї категорії застосовують великі квіти зверху всієї структури, а донизу букет завершується дрібнішими елементами. Тобто аксесуар має вигляд так званої дуги, яка починається масивнішими, а закінчується крихітнішими квіточками, імітуючи форму краплі. Це творіння є доволі неординарним, тому може підкреслювати гармонійність і настрій не кожного весілля.

Четвертий різновид – довгий букет, що вважався класикою колишніх років, проте сьогодні повертається як взірець оновленого й ексклюзивного тренду. Враховується максимальна простота, строгість, а, отже, – довершеність і самобутність смаку власниці квіткового витвору. Такий букет нареченої замовити – Львів, а саме прогресивні львівські студії флористики й декору пропонуються широкий асортимент оригінальних квіткових композицій на будь-який смак – рекомендуємо у нас, з обов’язковим акцентом на доступну ціну та врахування якісних, ретельно відібраних матеріалів.

П’ятий різновид – один із найдорожчих та найбільш ефектних варіантів. Традиційно за основу беруться гладіолуси або лілії. «Фішка» цієї композиції в тому, що досвідчений флорист, перш за все, обережно розформовує дбайливо підібрані квітки гладіолусів чи лілії на окремі пелюстки. Далі вмикається на повну фантазія й вишуканий смак майстра, коли з тих пелюстків створюється одна-єдина велика квітка-вигадка. Такої в природі не знайдете. Зате як неперевершений атрибут нареченої вона функціонує чи не найефектніше.

Букет нареченої
9.5 з 10 базується на 184 відгуках наших клієнтів
замовляйте весільні букети та оформлення залу

Замовити безкоштовну консультацію!

Замовник:Отримувач:

Ваші данні не будуть передані третім лицям!

Замовити зворотній зв'язок

Ваші данні не будуть передані третім лицям!