оформлення бокалів квітами

Аксесуари

Не втрачайте чудової нагоди безкоштовної консультації професійного флориста.

Безкоштовна консультація:
(067) ‎883-51-87

Декоруємо бокали, свічки, браслети та віночки живими квітами…

декор свічок декор бокалів декор бокалів

віночок з живих квітів браслет на руку

бутоньєрки бутоньєрка нареченого

Добре продуманий сценарій особливого дійства враховує чимало елементів. І кожен має особливе значення. Адже саме від рівня підготовки, дотримання вдалих дизайнерських штрихів залежатиме настрій, атмосфера унікального свята.

Серед таких елементів, попри всі інші суттєві тонкощі, акцент робиться на весільні аксесуари, ціна яких є цілком доступною у нашій студії флористики та декору. Погодьтеся, важливими являються як масштабні кроки на кшталт вибору весільного вбрання, декорування банкетного приміщення, організації виняткового церемоніального дійства, так і вдале оформлення кожної деталі, скажімо, келихів для молодят, підсвічників, серветок, подушечок на обручки, віночків, браслетів тощо.

Кожну декораційну, функціональну частину романтичного торжества можна оформити у будь-який спосіб. Все залежить від смакових уподобань замовників. Поза тим, в процесі вдалої організації аксесуарів обов’язково необхідно врахувати тематику, стиль весільного дійства, акцентуючи також увагу на колористиці, матеріалах, що переважають в одязі нареченого й нареченої, у прикрашеному банкетному залі, на столах молодят і запрошених.

Власне, професійне компонування всіх суттєвих деталей, базових кольорів та сировини (живі або штучні квіти, різновиди тканини, зелень, штучне чи натуральне каміння, бісер) дозволить гармонізувати загальний фон, тон і настрій виняткової події.

Ось чому дуже важливо заздалегідь належним чином подбати про грамотно втілені, ефектні та якісні весільні аксесуари. Інтернет магазин унікальної продукції цієї категорії пропонує зацікавленим клієнтам надзвичайно широкий асортимент прикрас, атрибутів, які вдало й ненав’язливо підкреслять ексклюзивність стилю та розкіш романтичного свята.

Сьогодні доволі часто в якості головного компоненту для оздоблення того чи іншого весільного аксесуару вибираються живі квіти. Це можуть бути невеликі ніжні троянди, ромашки, волошки, маки. Загалом перелік таких інгредієнтів природного походження чималий. У будь-якому разі краще надавати перевагу матеріалам, що містять невеликі й делікатні квіточки.

Справа в тому, що у процесі оформлення, приміром, келихів для наречених, немає потреби застосовувати великі, громіздкі квіти. Оскільки згаданий елемент являється невеликим за розміром атрибутом, то необхідність у використанні надміру об’ємної флори відпадає.

У цьому контексті звернемо увагу на те, що наразі чи не найбільшою популярністю користуються весільні аксесуари ручної роботи, ціна яких може варіюватися відповідно до задіяної сировини. Власне, коли йдеться про вишукані, неповторні й розкішні саморобні атрибути, тоді оптимальним стане рішення доручити цю відповідальну справу досвідченим флористам, дизайнерам, декораторам.

Принагідно зазначимо, що наша студія флористики та декору практикує виготовлення оригінальних і якісних аксесуарів для особливого торжества протягом тривалого часу. Ми послуговуємося виключно відбірними, ретельно перевіреними матеріалами, враховуючи інноваційні технологічні прийоми у галузі флористики, декору та дизайну.

Уважно слідкуючи за модними тенденціями у весільній сфері, наші професійні творці рекомендують клієнтам успішні, неповторні, ефектні та водночас ефективні ідеї, що стосуються організації особливого дійства, а також їхнє продуктивне втілення. Відтак, якщо Ви мрієте про незабутнє, оригінальне та естетично довершене свято, пропонуємо весільні аксесуари замовити за демократичною ціною у нашій студії.

У процесі оформлення відповідної атрибутики дуже важливо врахувати всі тонкощі. Перш за все, маються на увазі нюанси типу загальної колористики виняткової події, наявності основного тону чи відтінку, який може переважати у банкетному приміщенні, на прикрашених столах, в одязі наречених і свідків. Таким чином, коли маємо справу з базовим кольором, його також варто делікатно застосувати в аксесуарах.

Наприклад, якщо серед зазначених об’єктів найбільше прослідковується бузковий колір, його можна грамотно додавати до невеличких квіткових композицій на келихах, свічках, браслетах чи віночках. Ймовірно, в нагоді стануть ніжні фіалки або частинки лаванди, гіацинту тощо.

Вибираючи живі квіти як основу для втілення унікальних, розкішних аксесуарів, варто брати до уваги той факт, що цей матеріал з часом може в’янути. Тому необхідно послуговуватися особливими допоміжними засобами та прийомами, щоб вберегти красу, цілісність і свіжий початковий вигляд аксесуару протягом всього виняткового свята.

Підготовка до романтичної події враховує також особливий акцент на весільні аксесуари для нареченої, купити які за доступною вартістю можна у нашій студії флористики та декору. Згідно зі стилем вбрання молодої, а також відповідно до загального формату торжества слід організовувати той чи інший різновид атрибутів для головної героїні дійства. У подібних випадках базовим елементом можуть виступати як дрібні ніжні квіти, так і будь-які інші компоненти (тканина, камінці, бісер, пір’їнки, зелень). Головне – щоб вибрані частини гармоніювали з образом нареченої, підкреслюючи її неповторну красу, вишуканість, жіночність.

Аксесуари
9.6 з 10 базується на 204 відгуках наших клієнтів
замовляйте весільні букети та оформлення залу

Замовити безкоштовну консультацію!

Замовник:Отримувач:

Ваші данні не будуть передані третім лицям!

Замовити зворотній зв'язок

Ваші данні не будуть передані третім лицям!